Зараз на сторінці

На даний момент 56 гостей на сайті

Наші справи

Українці у Польщі

• Питання мігрантів на Соборі УКГЦ у Польщі
    Питання мігрантів на Соборі УКГЦ у Польщі

На початку жовтня у Перемишлі пройшов ІІ Собор Української греко-католицької церкви в Польщі (попередній мав місце 2003 року). Сотня його делегатів – священиків та мирян – прийняла кількадесят постулатів. Деякі стосуються мігрантів з України.

Четвер, 13 листопада 2014 Детальніше...

Точка Зору

• Інтеграція – це не асиміляція
    Інтеграція – це не асиміляція

Про ключові питання для мігрантів у Польщі та їхні відносин з місцевим суспільством в інтерв’ю «Нашому виборові» розповідає Яніна Овчарек з Міжнародної організації у справах міграції (МОМ).

Неділя, 16 листопада 2014 Детальніше...
  • «Самі легалізували Путіна»
    «Самі легалізували Путіна»

Про необхідні зміни в Україні й бажані кроки світу проти російської агресії говорить Станіслав Федорчук – громадський діяч, політолог з Донецька, популяризатор української культури та освіти, на початку 2014 р. визнаний сепаратистами ворогом т.зв. ДНР.

Неділя, 28 вересня 2014 Детальніше...

Освіта

• конкурс на найкращого студента-іноземця в Польщі INTERSTUDENT
    конкурс на найкращого студента-іноземця в Польщі INTERSTUDENT

Шановні студенти-іноземці,

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на найкращого студента-іноземця в Польщі INTERSTUDENT. Серед Вас напевно є безліч цікавих, талановитих осіб, котрі активно діють не лише в студетнському середовищі, варто їх кандидатури зголосити до участі в конкурсі. Не полінуйтесь!

Конкурс проводить Освітній фонд "Perspektywy" в рамках програми "Study in Poland". Поспішайте! заявки можна подавати до 30 листопада.

Деталі на сайті:

www.studyinpoland.pl/interstudent

Четвер, 30 жовтня 2014

Останні оголошення

Платформа iYouth

iyouth.jpg

Export Manager na rynki wschodnie

Переглянути всі оголошення відnaszwybir
Poszukujemy osoby płynnie mówiącej po rosyjsku (inne języki, jak np. ukraiński, będą dodatkowym atutem), posiadającej doświadczenie handlowe, bardzo samodzielnej w myśleniu i działaniu oraz przedsiębiorczej.

Uwaga – nie wykluczamy kandydatów bez polskiego obywatelstwa. Warunkiem jest jednak doskonała znajomość języka polskiego do komunikacji z pracownikami naszej firmy.

Najważniejsze zadania:
pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych – głownie na rynkach wschodnich (rosyjskojęzycznych)
realizowanie ustalonych planów sprzedaży

Oczekiwania:
płynna znajomość języka rosyjskiego, umożliwiająca codzienną komunikację z klientem zagranicznym
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
samodzielność i przedsiębiorczość w działaniu
znajomość specyfiki wschodniej mentalności
talent sprzedażowy i doświadczenie w sprzedaży
umiejętności negocjacyjne, inicjatywa w działaniu

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesyłanie cv klikając:

Prosimy zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Aplikuj: http://www.pracuj.pl/praca/export-manager-na-rynki-wschodnie-warszawa,oferta,2554391
Місто:
Контактна інформація:naszwybir

Warszawa
nopic

Порадник

• Осінь – час на мандрівки. Свєнтокшиські гори і не тільки...
    Осінь – час на мандрівки. Свєнтокшиські гори і не тільки...

На початку ХІ століття першого польського короля Болеслава Хороброго відвідав угорський королевич Емеріх. Полюючи в лісах на півдні країни, королевич заблукав, аж раптом побачив оленя, маж рогами якого сяяв хрест. За наказом янгола, Емеріх взяв хреста і заніс його до розташованого поруч монастиря бенедиктинцівна Лисій горі. Там ця реліквія перебуває й досі.

Понеділок, 10 листопада 2014 Детальніше...

Культура і спорт

Блоги

• Олександр Івахнюк: "Вечеря канібалів"
    Олександр Івахнюк:

Колись давно, у 1995 році я закінчив Дніпропетровське театральне училище і  пішов працювати у театр. Причому,  театр обрав у Чернівцях, де, як мені здавалося, повинні були бути і глядачі, яким потрібна українська інтелектуальна продукція, і сам театр теж працюватиме на освіченого україномовного глядача.

Четвер, 13 листопада 2014 Детальніше...

Смачного

• Те, за чим я сумую...
    Те, за чим я сумую...

Пропоную дещо відійти від нашої загальної тематики досліджень польської кухні, повернувшись і в часі, і в просторі. Сезон консервації ще не закінчився, і я хотів би, щоб ми зробили те, чого мені в Польщі сильно не вистачає і що завжди у великій кількості водилися в бабці й на столах в родинні свята. Хоча, думаю, Польщі це теж колись було, але призабулося.

Понеділок, 10 листопада 2014 Детальніше...

У номері

Наш Вибір у Facebook

http://www.afisha-irkutsk.ru/

Автор логотипу Фонду Наш вибір Дмитро Гурницький

Created by: design4web.pl. Copyright © 2011.